|
|
|
Nali |
| Väike blondiini poeg toob ühel päeval bussijuhile pähkleid. Toob siis juba mitmendat päeva ja bussijuht küsib, et mis pähklid need on. "Need on need šokolaadipähklid", vastab blondiinipoeg. Bussijuht küsib veel: "Aga miks šokolaadi ümber pole?". Blondiinipoeg vastab: "Mu vanaemale meeldib see šokolaad ja selle lutsutab ta ümbert ära, aga ülejäänud pähklid tõin ma sulle" |
| |
| Nalja lisas: kevv (-) |
JÄRGMINE NALI >> |
|
|
|
| |
Kommenteeri nalja |
| |
| Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud! |
| |
Kommentaarid |
| |
| Kommentaare pole lisatud |
| |
|
|