NALI, NALJAD, ANEKDOODID, HUUMOR Nali24.ee-st | Registreeri | Naljad e-mailile | Kontakt |
   
Kasutajanimi:
Salasõna:   
Registreeri kasutajaks | Salasõna kadunud?
või logi sisse Facebookiga

TOP

 

Statistika

Lehel on hetkel:
  3518 aktiivset nalja
  Hinnatud 38484 korda
 
 

Nali


Laaevahukk. Itaallane, juut, hollandlane suudavad üksikule saarele ujuda. Meeleheide, kõht ka tühi, hakkavad mehed kala püüdma. Satub kuldkalake konksu otsa. Pakub siis kalake soovi täita, mehed teadagi koju tahtma, kalakesel aga lisaklausel varuks - nimelt ei tohi itaallane enam elu sees ühtegi pastarooga himustada, juut teiste inimeste vara enesele sebida ning hollandlane unustagu meessooga seksuaalne lävimine. Mehed šokeeritud, tegemist ju nende igipõliste harjumuste, nende loomusega, kuid saarel pole kah teha miskit, nii et - kokkulepitud!
Möödunud on asjast oma paar nädalat, jalutab itaallane mööda oma kodulinna, kõikjal pastaaroomid, no ei suuda enam! Mõtleb siis, et pole seda kala siin kuskil näha ja aega kah palju mööda läinud juba, sammubki lähimasse ristorantesse ning tellib uhke spagetiroa. Vaevalt saab esimene kahvlitäis suu poole tõusma hakata kui, viuhti ongi itaallane tagasi saarel.
Umbes samal ajal ühes hoopis teises linnas jalutavad juut ja hollandlane mööda tänavat, järsku silmab juut kõnniteel münti, instinktiivselt astub sellele. Seisab ja hööritab end seal mündi otsas ning mõtleb siis, et pole seda kala siin kuskil näha ja aega kah palju mööda läinud juba, hakkab tasakesi ettepoole kummarduma kui, viuhti ongi hollandlane tagasi saarel!
 
Nalja lisas: Naljamees (42) JÄRGMINE NALI >>  
   
4   1  


Jaga seda nalja oma sõpradega:
 

Kommenteeri nalja

 
Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud!
 

Kommentaarid

 
Kommentaare pole lisatud
 

Saada sõbrale

 
Sinu nimi: *
 
Sinu E-mail: *
 
Sõbra E-mail: *
 
Sisesta pildil olev kood: captcha image *
 
* - kohustuslikud väljad

Reklaam | Kasutustingimused| Privaatsustingimused | Kontakt Powered by NALI24.EE (Metsloom)